Apie mus

Kas gera šeimai, tas gera Kaunui

Krikščionių sąjungos ir Tautos ir teisingumo sąjungos(centristų, tautininkų) koalicija

Sąraše – Lietuvos šeimų sąjūdžio, kitų aktyvių organizacijų žmonės. Suvienijome jėgas tam, kad išsaugotume didžiausias mūsų visų vertybes. Šeima, gamta, pagarba vienas kitam ir tikėjimas yra tas pamatas, kuris svarbus tiek valstybei, tiek ir mūsų mylimam Kaunui. Šie pamatai šiek tiek braška, o tai nulemia susvetimėjimas, cinizmas,  atskirtis ir ne visada skaidrus savivaldos politikų darbas.

Mes esame pasiruošę prisiimti visą atsakomybę ir dirbti kartu su miestiečiais Kaunui. Ne tik klausysime, bet ir išgirsime. Be to – pakviesime visus aktyvius kauniečius prisidėti prie miesto valdymo. Dėkojame už palaikymą ir kviečiame kurti miestą kartu! 

Mielas kaunieti, ar ŠEIMA yra miesto ateities pagrindas?

Daug diskutuojama, koks yra šeimos vaidmuo visuomenėje. Tačiau kartais pamirštama, jog šeima, tarsi ląstelė, yra labai aktyvus, daug lemiantis darinys miesto bendruomenėje. 

Pastaruoju metu kalbėdami apie Kauną išskiriame tam tikras bendruomenės grupes, išskiriame „paprastus” žmones ir „išrinktuosius”.  Bet visi žmonės yra svarbūs ir dar daugiau – jie visi turi vienokį ar kitokį santykį su šeima.  Todėl drąsiai sakome, kad tai, KAS GERA ŠEIMAI, TAS GERA KAUNUI!  

Meida Šabūnienė

Kurkime Kauną kartu! 

Tradicinės vertybės ir naujos kartos požiūris į miesto valdymą – tai misija įmanoma! Noriu pasidžaugti nuostabia komanda, o jos ir jūsų visų padedama įgyvendinsime skaidraus, inovatyvaus, efektyvaus miesto valdymo idėjas.

Viena pagrindinių idėjų, kuria su visa komanda esu pasiruošusi įgyvendinti, yra interaktyvus Kauno valdymas. Tai yra galimybė kiekvienam miestiečiui prie miesto valdymo: išsakyti savo idėjas, teikti pasiūlymus, kelti probleminius klausimus, siūlyti argumentuotus sprendimus. Šiam tikslui įgyvendinti pasitelksime socialinius tinklus, bendravimą nuo toliniu būdu ir pan. Nes Kaune yra SVARBUS KIEKVIENAS! 

Mūsų tikslai:

1_suvienyti_white_100px

Suvienyti

Kauną vėl paversti miestu, kur sugyvena skirtingos kartos ir žmonės didžiuojasi būdami kauniečiais.

2_dirbti_white_100px

Dirbti

Visiems kartu padirbėti miesto naudai. Kelti klausimus, spręsti problemas čia ir dabar!

3_kurti_white_100px

Kurti

Kaunas - tai ne tik asfaltas ar verslas. Tai miestas, kuriame turi gyvuoti mokslas, menas, kultūra!

Konkretūs darbai ir siekiai, kuriuos įsipareigojame įvykdyti per 4 metus

Turite klausimų?

Parašykite mums šiandien